Liga Biznesu - aktualności
Wtorek, 05.03.2024
Zaczynamy Świętokrzyską Amatorską Bilardową Ligę Biznesu 2024!
Kieleckie Centrum Bilardowe po raz kolejny w swojej historii będzie gospodarzem Ligi Biznesu! Cykliczne wydarzenie zaczyna się już 6 marca.
czytaj więcej
Niedziela, 03.12.2023
IC Project najlepszym zespołem Ligi Biznesu 2023!
W miniony weekend rozegrane zostały finałowe spotkania Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu odbywającej się pod patronatem Polskiego Związku Bilardowego. Złoto przypadło firmie z branży IT, która na co dzień tworzy narzędzie wykorzystywane przez takie kluby jak choćby Industria Kielce, czy Lech Poznań.
czytaj więcej
Wtorek, 21.02.2023
Rusza kolejna edycja Ligi Biznesu!
W najbliższą środę 22 lutego w Kieleckim Centrum Bilardowym rusza kolejny sezon Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. W niemal całorocznych rozgrywkach weźmie udział osiem zespołów. Najlepszy z nich zagra w grudniu w Mistrzostwach Polski Biznesu.
czytaj więcej
Niedziela, 20.11.2022
Poznaliśmy zwycięzców tegorocznej bilardowej Ligi Biznesu!
Osiem miesięcy przyszło nam czekać na finałowe starcia Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Zgłoszone drużyny od początku kwietnia rozegrały łącznie 46 spotkań, a do ścisłego finału awansowały firma IC Project oraz Golden Break.
czytaj więcej
Wtorek, 11.10.2022
Poznaliśmy wszystkich półfinalistów Ligi Biznesu 2022
Za nami ćwierćfinały Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, które na długo zapiszą się w pamięci wszystkich uczestników, jak również obserwatorów. Od lat na tym etapie rozgrywek nie było aż tak zaciętej rywalizacji, gdzie niemalże każdy biłby się o awans praktycznie do ostatniej bili.
czytaj więcej
Wtorek, 11.10.2022
Włącz się do gry! Wkrótce ruszamy z Ligą Biznesu 2023!
Zachęcamy do wzięcia udziału w nowej odsłonie Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu rozgrywanej w Kieleckim Centrum Bilardowym.
czytaj więcej
Piątek, 21.01.2022
Znamy zwycięzców Świętokrzyskiej Ligi Biznesu
Edycja Świętokrzyskiej Amatorskiej Ligi Biznesu przypadająca na rok 2021 przeszła do historii. Niemal całoroczne zmagania ośmiu zespołów wyłoniły zwycięską drużynę. Na najwyższym szczeblu podium stanęła drużyna DRIM TIM.
czytaj więcej
Czwartek, 18.02.2021
Beniaminek mistrzem? Niecodzienna sytuacja w Lidze Biznesu
Prawdopodobnie nikt nie będzie zaskoczony, jeśli i przy okazji podsumowania Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu 2020 pojawią się słowa „pandemia”, „koronawirus”, czy „covid-19”. Także i te rozgrywki zostały zredefiniowane przez wydarzenia, które opanowały świat w minionym roku.
czytaj więcej
Strona 1 z 13
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | ... 13 |