TVsports.pl Cup - aktualności
Wtorek 26.02.2019
TvSports Cup II
druga odsłona wyścigu o złote sztabki już w niedzielę !!! WYNIKI ONLINE >>>


W najbliższą niedzielę, 3 marca zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II eliminacji cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich, które odbędzie się w Kieleckim Centrum Bilardowym. Pełna nazwa tegorocznego cyklu nosi nazwę : 

Grand Prix Gór Świętokrzyskich w Bilard – TVSPORTS CUP 2019 
Puchar XXV – lecia Stowarzyszenia o „Sztabki Złota „ 

Za nową nazwą stoi również nowy regulamin i powiększająca się pula nagród w poszczególnych eliminacjach i turnieju Masters.

Zacznijmy od zmian dotyczącyh nagród :


W ośmiu turniejach eliminacyjnych przewidziane są nagrody  finansowe w wysokości minimum 600 zł (w przypadku jeżeli frekwencja nie przekroczy 22 osób) łącznie rozdzielone odpowiednio od zajętego miejsca:

    1 miejsce - puchar + 300 zł
    2 miejsce - puchar + 150 zł
    3 miejsce - puchar + 75 zł


W wypadku gdy na turnieju zjawi się 23 lub więcej uczestników pula zależna będzie od frekwencji i ilości uzbieranych wpisowych. Przy takim scenariuszu na nagrody idzie cała uzbierana pula minus VAT czyli 23%. Przykładowo jeżeli zgłoszą się 23 osoby to będzie ona wynosiła sumę opłat startowych 35 zł x 23 osoby 805 zł minus “VAT” 23 % czyli 620 zł. A jeżeli na zawody zgłosi się 50 osób to 1.750 zł minus 23 % czyli 1347 zł.Kwota która pozostanie po odjęciu 23% zostanie podzielona w następujący sposób :

1 miejsce – puchar + 50 % puli

2 miejsce – puchar + 25% puli

3 miejsce – puchar + 12,5 % puli

nagrody zostaną zaokrąglone w górę lub w dół do 5 lub 10 zł


powyższe zasady dotyczące nagród nie dotyczą  ''Memoriału Szczepana Różyckiego'' oraz „ Pucharu Prezesa Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego”


W turnieju finałowym Masters pula nagród wyniesie 5.000zł:

   Zwycięzca rankingu Sezonu 2018 - puchar + SZTABKA ZŁOTA
    1 miejsce - puchar + 1500 zł + SZTABKA ZŁOTA 
    2 miejsce - puchar + 800 zł
    3 miejsce - puchar + 400 zł
    5 miejsce - statuetka + 100 zł
      

 

Nagroda specjalna – SZTABKA ZŁOTA  losowana dla osób które zapisały się na każdą z 10 eliminacji i turniej finałowy


Kolejną zmianą jest jeden turniej więcej co oznacza że w roku 2019 odbędzie się 10 turniejów eliminacyjnych. Na stronie pojawi się zmieniony ranking kroczący który zawierać będzie 10 turniejów + Masters. Pojawi się również druga tabela czyli "Ranking bieżący który zawierać będzie punkty tylko z tego sezonu.

W turniejach nie zabraknie również dotychczasowych atrakcji dodatkowych jak turnieje "lucky looser" oraz zabawy Jackpot w której uzbierane jest już 645 zł !!!

Wpisowe w tym sezonie wynosić będzie dla wszystkich 35 zł

ZAPRASZMY DO LEKTURY PEŁNEGO REGULAMINU


Przypominamy również o regulaminowym stroju: ciemne wizytowe spodnie i buty oraz koszulka polo (klubowa lub ciemna jednolita) lub koszula, kamizelka i krawat albo mucha. Dyrektor Turnieju nie dopuści zawodnika do gry w przypadku braku przepisowego ubioru. Będzie on bardzo restrykcyjnie weryfikowany. 

 

Miejsce rozgrywek: Kieleckie Centrum Bilardowe, Kielce, pl. Moniuszki 2B

Druga eliminacja zostanie rozegrana w 8 bil  

Start godz. 11.00, klub czynny od 10.00, zapisy od 10:30. 
Zapraszamy serdecznie!

powrót