Liga Biznesu - aktualności
Poniedziałek 16.01.2017
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu
Becher & HSD najlepszą drużyną sezonu 2016
Zakończył się szesnasty sezon rozgrywek bilardowej ligi biznesu. Tytuł mistrzowski zdobył zespół  Becher & HSD występujący w składzie: Mirosław Głowacki (kapitan), Robert Stańczyk, Jakub Przybysławski oraz Kamil Prot. W spotkaniu o pierwsze miejsce pokonał on drużynę Cover 8-4. W poszczególnych meczach padły następujące wyniki: 8-bil Jakub Przybysławski - Mirek Piróg 2-0, 9-bil  Robert Stańczyk - Marcin Sołtyk 2-1, 10-bil Kamil Prot Łukasz Dzirba 2-0,10-bil Jakub Przybysławski, Robert Stańczyk - Marcin Sołtyk, Mirosław Piróg 2-3. Gratulujemy drużynie Mirka Głowackiego zdobycia pierwszego w historii tytułu mistrzowskiego. Tradycyjnie nagrodą dla zwycięzcy poza pucharem jest udział w Mistrzostwach Polski Biznesu 2017. Zakończenie sezonu było okazją do podsumowania rozgrywek oraz wręczenia nagród zespołom, a także wyróżnienia dla najlepszego zawodnika. W klasyfikacji drużynowej poza wyżej wymienionymi finalistami na miejscu trzecim rozgrywki zakończyli: Contact O/K i Mistrzowie z Jędrzejowa. Na piątym zostały sklasyfikowane drużyny: Nosan, Idealia, Kruk i Aniołki Grzegorza, a na pozycji dziewiątej: Cksport.pl oraz ...po bandzie. Tytuł Najlepszego Zawodnika sezonu 2016 powędrował do Jakuba Przybysławskiego (Becher & HSD).