Liga Biznesu - aktualności
Sobota 10.06.2017
Świętokrzyska Bilardowa Liga Biznesu
CKsport pokonuje ...po bandzie 8:0 !!!
W ostatniej kolejce przed przerwą wakacyjną same wysokie wygrane. Nosan pokonuje zespół Kruk 8:2, CKsport nie daje żadnej szansy ..po bandzie zgarniając komplet punktów nie tracąc ani jednej partii a Cover pokonuje Aniołki Grzegorza również 8:2.
W pierwszym meczu jedyne punkty zdobywa Piotr Maurycy w zespole Kruka pokonując Michała Kozłowskiego 2:1. W kolejnej odmianie jak przystało na kapitana, Grzegorz Nowak wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie pokonując Pawła Stycznia 3:0. Wojtek Sajtyna również wygrywa 2:0 a kropkę nad „i" stawia para Kozłowski/Nowak, ustalając wynik 8:2. W kolejnym meczu nikt się nie spodziewał, że CKsport wygra tak wysoko! Nie dał ugrać żadnej partii ...po bandzie. Nawet Edward Janaszek nie zdołał nic ugrać. Jest to pierwszy tak wysoki wynik w tym roku. Widać, że treningi CKsport nie idą na marne. W ostatnim meczu tego dnia Cover również dążył do pokonania Aniołków Grzegorza do zera. Wszystko zmierzało do tego, gdyż po 3 rundach Cover prowadził 6:0. Niestety tak się nie stało i para Anna Trawka/Marta Bogacz urywają dwie partie parze Mirosław Piróg/Marcin Sołtyk i całe spotkanie kończy się 8: 2.
Do rozegrania zostały jeszcze dwa mecze pomiędzy Idealia/Becher HSD oraz Idealia/...po bandzie, które zostaną rozegrane przed wakacjami.
W rozgrywkach ligi nastąpi teraz wakacyjna przerwa. Następna kolejka rundy zasadniczej zostanie rozegrana dopiero 4 września.