Wtorek 27.06.2017
"ALiBi" i Superliga zakończone
poznaliśmy zwycięzców kolejnych edycji Kieleckich rozgrywek ligowych
W ostatni weekend czerwca rozegrany został ostatni akt dwóch Kieleckich lig bilardowych czyli : "Kieleckiej Superligi Bilardowej" i "Amatorskiej Ligi Bilardowej" zwanej też "ALiBi".

W Superlidze swoją bezsprzeczną dominację podtrzymał Piotr Kucharski który wygrywa w tym cyklu po raz 3 z rzędu !!! Piotrowi w pojedynku finałowi uległ Mateusz Stefańczyk zajmując tym samym 2 miejsce. Ostatnie miejsce na podium trafia do Katarzyny Wesołowskiej która w ostatnim pojedynku turnieju ( o 3 miejsce ) pokonuje Jana Niewęgłowskiego 8:5.

Mariusz Kozak który do finału awansował dopiero z 7 miejsca, wziął srogi rewanż na reszcie uczestników  nie przegrywając w żadnym pojedynku !!! Zwycięzca kolejnej edycji "ALibi" w finale bardzo sprawnie ( przy użyciu kilku efektownych uderzeń w bilę nr 9 ) poradził sobie z Mariuszem Słowikiem, pokonując go 5:1. 3 miejsca zajęli : Adrian Glejzer i Maciej Wrześniewski, który razem z Mariuszem Słowikiem debiutują na podium nie tylko "ALiBi", ale również na podium jakiekolwiek cyklicznego turnieju w Kielcach !!!

Wszystkim finalistom obu imprez należą się ogromne gratulację. Zapisy do kolejnych rozgrywek w których bez wątpienia czeka nas kolejna dawka emocji   rozpoczynają się lada chwila !!! Do zobaczenia :)