Liga - aktualności
Wtorek 16.06.2020
Wraca Bilardowa Ekstraklasa
Kibiców Nosanu Kielce zapraszamy na transmisję “EL CLASICO” na żywo na TVsports.pl
Odmrażanie sportu trwa również u bilardzistów. Ruszyły już zawody regionalne i międzywojewódzkie. W najbliższy weekend do walki przystąpią natomiast najlepsi z najlepszych, czyli zawodnicy rywalizujący o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. To będzie bardzo ważny zjazd w walce o tegoroczne medale. W hitowych pojedynkach zmierzą się ze sobą głowni pretendenci do tytułu.

W piątek pierwszy hit Nosan Kielce vs Baribal Zagłębie Lubin. W sobotę Cromo-Stal Katowice vs Baribal Zagłębie Lubin. W niedzielę natomiast bilardowe „el clasico" czyli pojedynek Nosanu Kielce z Cromo-Stalem Katowice (dawniej Konsalnetem Warszawa).
Wszystkie pojedynki rozgrywane będą w rygorze sanitarnym i oczywiście bez udziału publiczności. Miejscem gier będzie hotel Tęczowy Młyn, gdzie stanie specjalnie przygotowany stół bilardowy.

Wszystkie spotkania będą natomiast transmitowane na żywo przez TVSPORTSPL ( www.tvsports.pl ) tak więc kibiców zapraszamy przed ekrany komputerów, telewizorów czy tabletów.

Zespół z Kielc prowadzony przez Bogdana Wołkowskiego wystąpi w składzie: Karol Skowerski, Michał Turkowski, Sebastian Batkowski, Tomasz Kapłan, Bartosz Rozwadowski.
Szczegółowy plan gier:
powrót