Szkółka Bilardowa
Zajęcia odbywają się w każda sobotę w godzinach 9:00 - 12:00. Miejscem jest oczywiście Kieleckie Centrum Bilardowe przy ul. Plac Moniuszki 2b (budynek Kieleckiego Centrum Kultury). Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Do dyspozycji uczestników jest osiem stołów bilardowych a treningi prowadzone są przez opiekuna mistrzów Polski Marka Karlikowskiego. W treningach mogą wziąć udział zarówno osoby, które nigdy nie grały w bilard jak i te dla których sport ten nie jest obcy. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do zabawy przy zielonym suknie. Oprócz zajęć treningowych dla najmłodszych prowadzone są również regularnie zawody sportowe.


Akademia Bilardowa organizowana w sobotę to jedno z wielu działań promujących sport bilardowy organizowany w Kieleckim Centrum Bilardowym. Regularnie w poniedziałki i czwartki odbywają się tutaj zchajęcia dla osób niepełnosprawnych, od listopada rusza czwarta edycja Studenckiej Ligi Bilardowej (zapisy trwają do końca października). W każdym przypadku Klub zapewnia niezbędny sprzęt i obsługę instruktorską.

W listopadzie ruszą zapisy do szkółki bilardowej dla „starszaków". Będą to zajęcia skierowane dla osób w wieku 19 lat i więcej. Tak więc każdy kto ma 20, 40 czy 70 lat będzie mógł skorzystać z szansy nauki gry w bilard. Już dzisiaj zapraszamy więc wszystkich chętnych.

Wszelkie informacje na stronie
www.bilard.kielce.pl oraz pod numerem telefonu 41 343-18-27.

Akcje szkoleniowe organizowane są przy pomocy środków Urzędu Miasta Kielce oraz firm Nosan i Mak Marketing. Podczas wszystkich zajęć Stowarzyszenie będzie promowało akcję „STOP zwolnieniom z WF-u".
powrót